نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی

موجود
نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی

نرده حصار دور باغچه طرح اماراتی، با طول 77 سانتی متر و ارتفاع 70 سانتی متر با وزن 30 کیلوگرم در رنگ های سفید و قهوه ای تولید و به بازار عرضه می گردد. این نرده حصار قابلیت رنگ پذیری و شست و شو دارد. به علت آرماتور فلزی موجود در این محصول؛ مقاومت کششی آن افزایش می یابد.بنابراین؛ از شکستن آن قبل و بعد از نصب جلوگیری می کند. به علت استفاده از میلگرد آجدار مرغوب استفاده شده در این محصول، در صورت برخورد ضربه و اتومبیل امکان شکست کامل آن وجود ندارد.

 

 نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی مدل جدید

چرا از نرده حصار دور باغچه استفاده کنم؟

با توجه به افزایش ساخت و ساز، محوطه سازی شهر ها و حیاط منازل به یک موضوع مهم تبدیل شده است. محوطه سازی، فقط کاشت گل و درخت در حیاط نیست بلکه اضافه کردن جزئیات و استفاده از نرده دور باغچه، نیمکت سنگی، گلدان، جدول دورباغچه و آبنما به افزایش زیبایی محیط کمک خواهد کرد. استفاده از نرده های دور باغچه، نه تنها از ورود حیوانات و افراد به باغچه جلوگیری می کند و برای حفاظت گل ها و گیاهان استفاده می شود؛ بلکه باعث افزایش زیبایی و نظم بخشیدن به محیط نیز می شود. شما می توانید این نرده ها در شرکت سنگ مهندسی یاقوت در انواع طرح ها و رنگ ها تهیه کنید. معمولا رنگ های نرده های تولید شده در شرکت سنگ مهندسی یاقوت، سفید و قهوه ای است در صورت تمایل به  سفارش رنگ اختصاصی که  نیاز به زمان است؛ کافیست با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

 

چرا نرده حصار از جنس سنگ مصنوعی را به سایر نرده حصاری ها از جنس های دیگر ترجیح دهم؟

 نرده حصار دور باغچه طرح اماراتی، با طول 77 سانتی متر و ارتفاع 70 سانتی متر دارای آرماتور فلزی است که باعث افزایش مقاومت آن، در مقابل ضربه می شود و حتی شکستگی در اثر برخورد با اتومبیل را به صفر می رساند. در شرکت سنگ مهندسی یاقوت، از بهترین متریال و مواد باکیفیت برای ساخت نرده های سنگی  استفاده می شود که زیر نظر اصول مهندسی ساخته می شوند. این محصولات  ضد خزه،ضد شوره وضد جلبک  اند و در نواحی آب و هوایی مرطوب با آبیاری دائمی باغچه نرده ها و باران دفرمه نمی شوند.زیرا؛ کاملا با هر شرایط آب و هوایی، حتی در مقابل یخ بندان و سرمای شدید مقاوم اند. این محصول، با توجه به جذب کم رطوبت و عدم تغییر رنگ؛ زیر نور مستقیم آفتاب یک انتخاب درست برای حصار دور باغچه است. این حصار ها در مقابل انبساط و انقباض ترک نمی خورد و قبل و یا بعد نصب قابلیت رنگ زدن دارند.

 

نمونه کار زیبای نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی

چرا استفاده از نرده حصار دور باغچه طرح اماراتی باعث زیبایی فضا و باغچه می شود؟

در محوطه حیاط، برای افزایش زیبایی اطراف، پوشش گیاهی تاثیر گسترده ای در زیبا سازی اطراف دارد. گل ها و گیاهان در فضای اطراف حیاط، برای افزایش زیبایی و جلب توجه بیشتر نیاز به جزئیات بیشتری دارند؛ بنابراین می توان از نرده های دور باغچه استفاده کرد تا از آشفتگی فضای اطراف نیز جلوگیری شود. محوطه سازی در حیاط و باغچه  به مخاطب حس نظم و زیبایی و انسجام محیط را انتقال می دهد و توجه هر مخاطبی را جلب می کند. از این نرده ها برای فضا سازی مجموعه های گردشی و تفریحی مانند پارک ها و محوطه سازی حیاط، ویلا، باغ و درب منازل استفاده می شود. این نرده ها به علت خاصیت جذب بالا  با ملات و سیمان به سرعت نصب می شوند و از اتلاف وقت در پروژه های ساختمانی جلوگیری می کند. نرده حصار دور باغچه با طرح اماراتی برای هر نوع معماری کاربردی می باشد. با توجه به طرح آن برای حیاط سازی ساختمان، با سبک رومی و کلاسیک و  حتی مدرن می توان استفاده کرد تا فضا را زیباتر و آراسته نشان دهد.

 

 

ویژگی های نرده حصاری دورباغچه طرح اماراتی (77x70 سانتیمتر)

- بسيار مقاوم در شرايط يخبندان بدليل جذب آب پايين (کمتر از 3 درصد)
- استفاده از تكنولوژي بتن خود تراكم (SCC)
- طيف رنگ مقاوم در برابر شرايط جوي و تابش نور خورشيد
- عدم ايجاد ترک در مقابل انبساط و انقباض
- شستشوي آسان و عدم نفوذ رطوبت
- مقاومت فشاري: 600-800 کيلوگرم بر سانتيمتر مربع
- مقاومت کششي: 60-150 کيلوگرم بر سانتيمتر مربع
- بدون ضايعات و تحويل 100 درصد سالم
- بسیار زیبا و جلوه دهنده منازل،محوطه ها، پارک ها،آلاچیق ها و همچنین سکوهای منازل و آپارتمان ها

 

انواع نرده سنگی از نظر جنس و کیفیت

"نرده سنگی"، یکی از مدل های "حفاظ باغچه" می باشند. این نرده ها در جنس های متنوع نظیر سنگ طبیعی، سنگ مصنوعی و سنگ مهندسی تولید و ارائه می گردند. هر یک از این متریال ها دارای معایب و مزایای متعددی هستند که انتخاب را کمی دشوار نموده است. در این بین، "سنگ مهندسی" هم از نظر زیبایی ظاهری و هم کیفیت جنس و مقاومت بسیار بالا در شرایط مختلف جوی پیشنهاد می گردد. این محصولات بدلیل مسلح بودن به آرماتور فلزی، دارای مقاومت کششی  و همچنین جذب ناچیز آب (کمتر از 3 درصد) و پایداری رنگ، بسیار مقاوم تر نسبت به سنگ طبیعی می باشند. از دیگر ویژگی های این "نرده های سنگی" می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه، مقاومت بالا در برابر یخبندان و قیمت بسیار مناسب و از مهمتر از همه، انطباق با محیط زیست اشاره نمود.

 

روش صحیح نصب نرده طرح سنگ حصار دورباغچه

نصب نرده حصار سنگی دورباغچه کار بسیار آسانی است، بطوری که تمامی افراد قادر به انجام آن می باشند. در مرحله‌ی اول برای نصب نرده ها در یک امتداد و بدون انحراف، از ابتدا تا انتهای مسیر را با ریسمان بنایی نخ کشی کرده و حالا کافیست محل نصب پایه های نرده را به اندازه یک چاله به عمق 10 الی 15 سانتیمتر حفر کنید و پایه های نرده را درون محل حفر شده قرار دهید. در این زمان با ملات بتنی فضای خالی دور پایه را پر کرده و همین کار را برای سایر نرده های باقی مانده نیز انجام دهید. همانطور که توضیح داده شد، در این روش نیازی به چسب سنگ و همچنین تعبیه میلگرد درون نرده نبوده و همان ملات بتنی برای اتصال نرده به زمین کافی می باشد.

 

 

سوالات متداول

- آیا این محصولات نرده سنگ مهندسی خزه یا شوره میزند؟

خیر. این محصولات بدلیل طرح اختلاط خاص + مواد پلیمری مخصوصی که دارد، به هیچ عنوان خزه نزده و امکان بروز شوره در این سنگ بدلیل عدم استفاده از سنگ های آهکی، صفر می باشد.

- زیر باد و باران مشکلی برای این سنگ پیش می آید؟

به هیچ عنوان. این محصول برای استفاده در نمای بیرون ساختمان و در هر شرایط آب و هوایی ساخته شده است و بدلیل اینکه در سطح بیرونی خود دارای خلل و فرج و رگه نمی باشد، هیچ مشکلی در آینده در اثر رطوبت برای آن بوجود نخواهد آمد.

- این نرده ها مسلح به میلگرد می باشند یا خیر؟

بله. در تمامی نقاط پرتنش این نرده که ممکن است در اثر برخورد با ماشین و یا حمل و نقل دچار آسیب گردد، میلگرد های آجدار بصورت طولی بکار رفته است.

- رنگ نرده ها ثابت می ماند؟

بله. بدلیل استفاده از رنگ های اکسید آهن وارداتی با کیفیت در طرح اختلاط محصولات، رنگ تمامی محصولات ثابت خواهد ماند و این یکی از بارزترین تفاوت های محصولات شرکت سنگ مهندسی یاقوت با سایر تولیدکنندگان می باشد.

- میتوان نرده ها را رنگ آمیزی کرد؟

بله در صورت نیاز میتوانید نرده ها را رنگ آمیزی نمایید و به رنگ دلخواه خود درآورید.

- به نرده با ارتفاع بیشتری نیاز دارم تا از ورود حیوانات خانگی به داخل باغچه جلوگیری کند؟

اخیرا چندین طرح نرده حصار باغچه با ارتفاع بیشتر از 90 سانتیمتر به سبد محصولات شرکت اضافه شده است اما با اینحال شما میتوانید قبل از اجرای نرده ها، یک ریل به ارتفاع حداقل 20 سانتیمتر و با استفاده از بلوک های سیمانی ایجاد کرده و نرده های حصار باغچه را روی آنها نصب کنید. برای دیدن نمونه کارها و روش اجرا با ما تماس بگیرید.

- قیمت این سنگ در مقایسه با سنگ های متداول در بازار چقدر فرق میکند؟

قیمت باورنکردنی و کیفیت فوق العاده این محصولات را باید مقایسه کنید. 30 درصد ارزان تر از سنگ های بازار می باشد و به این دلیل است که شما مستقیما از کارخانه خرید میکنید ولی با کیفیتی باورنکردنی.

- فرق محصولات شما با سایر تولیدکنندگان که دقیقا همین طرح ها را تولید میکنند در چیست؟

استفاده از مواد اولیه مرغوب وارداتی کار بسیار دشواریست که هر تولید کننده خردی از انجام آن عاجز است. این مواد اولیه تماما در تولید یک محصول سنگی با کیفیت که خزه نزند، تغییر رنگ نداشته باشد، نیاز به رنگ آمیزی بعد از یکی دو ماه نباشد، ترک نخورد و ... موثر است. همچنین داشتن میلگرد آجدار با نمره مطلوب یک فاکتور اساسیست. حال آنکه شرکت سنگ مهندسی یاقوت هیچگاه کیفیت محصولات را فدای قیمت و جلب توجه افرادی که دنبال قیمت پایین به هر شکل ممکن هستند نکرده است و همواره با استفاده از بهترین مواد اولیه و ترکیب آن با سنگ طبیعی اصل، سعی در تولید بالاترین کیفیت محصولات سنگی داشته است.

- امکان ارسال محصولات به تعداد کم به نقاط دور دست کشور وجود دارد؟

بله. لطفا با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

- چطور میتوانم کاتالوگ جامع محصولات و لیست قیمت را مشاهده کنم؟

به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و گزینه "کاتالوگ محصولات" را کلیک کنید یا با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

محصولات نرده سنگی شرکت سنگ مهندسی یاقوت

شرکت سنگ مهندسی یاقوت با دارا بودن کادر متخصص در زمینه طراحی، مستر سازی و در نهایت تولید محصولات باکیفیت سنگی، یکی از شرکت های پیشگام در این زمینه است. از مزایای محصولات تولید شده در این مجموعه نسبت به سایر تولیدکنندگان، استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه می باشد. به عنوان نمونه، رنگ های اکسید آهن استفاده شده در محصولات، تماما از برندهای با کیفیت وارداتی می باشند که به خودی خود تاثیر چند برابری در مقاومت محصولات ایفا می کنند. برعکس، تعدادی از تولیدکنندگان با سوء استفاده از عدم اطلاع مصرف کنندگان سنگ های ساختمانی و استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت ارزان فقط سعی در پایین نگه داشتن قیمت را دارند که در نهایت بعد از فقط یک ماه، تاثیر مخرب این کار نمایان می گردد. به همین دلیل هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

 

 

شرکت سنگ مهندسی یاقوت، پیشرو در تولید انواع محصولات با کیفیت سنگ مهندسی و مصنوعی در کشور می باشد. به اجرای هزاران پروژه چشم نواز در کشور عزیزمان افتخار میکنیم و مفتخریم که این محصولات با توان صادراتی بالا، در نمایشگاه های خارجی با اقبال بینظیر بازدیدکنندگان خارجی روبرو گشته و دارای تجربه اجرای چندین پروژه موفق در سایر کشورها نیز می باشیم.

 

دریافت کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به صفحه اصلی سایت مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

مشخصات فنی نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی

مشخصات
مشخصات فنی محصول، ابعاد و ویژگی ها
نام محصول نرده سنگی حصار باغچه طرح اماراتی
جنس سنگ مهندسی
کد محصول OD-14
تنوع رنگ دارد
ابعاد (cm) 70x77 سانتیمتر
وزن هر عدد (kg) 30 کیلوگرم
ضد خزه، ضد ترک می باشد
دارای آرماتور فلزی می باشد
نفوذ آب کمتر از 3 درصد
مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد
وضعیت تولید فعال

شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×