محصولات شرکت سنگ مهندسی یاقوت شامل انواع سنگ های مهندسی برای استفاده در ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی و خارجی می باشد. این محصولات با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مواداولیه باکیفیت بالا تولید می شوند و به دلیل زیبایی، مقاومت و دوام، گزینه ا‌ی عالی برای استفاده در صنعت ساخت و ساز محسوب می شوند و در اجرای پروژه های ساختمانی صفر تا صد نیاز شما برای طراحی نمای داخلی و خارجی و محوطه سازی را برطرف خواهد کرد.

ادامه مطلب...

شرکت سنگ مهندسی یاقوت به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در تولید محصولات مربوط به ساختمان، اقدام به تولید انواع نرده سنگی در طرح‌های گوناگون، اندازه‌های متفاوت و بازه‌های قیمتی گسترده می‌نماید. همچنین این محصولات به صورت عمده و جزئی در سریع‌ترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می‌گردد.

ادامه مطلب...

شرکت سنگ مهندسی یاقوت موفق به صادرات محصول خود به کشور عراق شد. طی رایزنی‌های انجام شده با نمایندگی‌های شرکت در عراق، محموله‌ای شامل نرده سنگی، باکس روی نرده‌ی سنگی، موزاییک و محصولات نمای ساختمان با بسته‌بندی ایمن و استاندارد و با استفاده از تریلی و از طریق مرز باشماق مریوان به کردستان عراق صادر گردید.

ادامه مطلب...

با توجه به رایزنی ها و عقد قراردادهای منعقد شده با شعبات و نمایندگی های فعال در کردستان عراق، ارسال اولین محموله موزاییک های تولید شده در شرکت سنگ مهندسی یاقوت انجام و توسط مشتری طرف عراقی تحویل گرفته شد. این محصولات با توجه به رعایت تمامی استانداردها و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، دارای بهترین مقاومت در شرایط مختلف جوی می باشند.

ادامه مطلب...

شرکت سنگ مهندسی یاقوت با تجربه سال ها فعالیت در حوزه تولید سنگ های نوین ساختمانی، سمنت پلاست و سنگ مهندسی، اینک با تولید روزانه بیش از 100 محصول از متریال سنگ مهندسی و دارا بودن یکی از پرتیراژترین خطوط تولید سنگ مهندسی در کشور، جهت توسعه و گسترش شبكه خدمات و ارائه هرچه بهتر محصولات خود در سطح ایران، از علاقمندان، متخصصان صنعت ساختمان، فروشندگان و سرمایه گذاران، نمایندگی فروش می پذیرد.

ادامه مطلب...

جداول سنگی از قدیم برای محصور کردن دور باغچه و حیاط مرسوم بوده است. وظیفه این حفاظ های دور باغچه، محافظت از گل و گیاه و همچنین محصولات باغچه در مقابل ورود کودکان، حیوانات و خودرو به داخل آن بوده است ...

ادامه مطلب...

"گروه تولیدی یاقوت" پیشرو در عرصه تولید پانل های دیواری سنگی 3 بعدی (3D stone wall panels) و ارائه دهنده متنوع ترین طرح های دیواری سنگی می باشد. این مجموعه با دارا بودن...

ادامه مطلب...
به نام خدا
اولین و زیباترین "نرده سیمانی گرد" دارای طرح و نقش برجسته گل و بوته مناسب برای استفاده در نماهای رومی، شسته و کلاسیک و مقاوم در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی و همچنین دارای میلگرد سرتاسری جهت نصب آسان در "کارخانه تولید سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت" طراحی، قالبگیری و تولید شده است.
 
ادامه خبر ...
ادامه مطلب...

شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×