موزاییک سنگ مصنوعی طرح مالون 60x40 سانتیمتر

موجود
موزاییک سنگ مصنوعی طرح مالون 60x40 سانتیمتر

موزاییکی که در این صفحه مشاهده می کنید؛ با ابعاد 40 در 60 سانتی‌متر می باشد. این محصول با ضخامت 2.5 سانتی‌متر و  وزن 11 کیلوگرم در رنگ های سفید، طوسی و مشکی تولید می شود. موزاییک مالون، معمولا به علت مقاومت و ماندگاری بالا برای محوطه سازی پیاده رو و فضای باز، باغچه، ویلا و کف سازی حیاط و محل های عمومی، مناسب هر شرایط آب و هوایی، برای زیباسازی محوطه ها قابل استفاده است. شما می توانید در یک مترمربع فضا، از 4.16 عدد از این موزاییک به عنوان کف پوش استفاده کنید. با دانستن ظرفیت ماشین های مختلف در بارگیری این موزاییک می توانید تا حد زیادی در هزینه ها صرف جویی کنید؛ برای بارگیری این محصول در نیسان، 44 مترمربع، خاور 88 مترمربع، کامیون تک 221 مترمربع، کامیون جفت 332 مترمربع و تریلی 554 مترمربع از این موزاییک، را می توانید استفاده کنید. این موزاییک به علت وزن کم و قیمت پایین تر به نسبت سنگ طبیعی و دارا بودن اسکوپ یا به اصطلاح عامیانه، کنجدهای تعبیه شده در پشت آن و در نتیجه قدرت چسبندگی بالا و نصب آسان، به یکی از بهترین گزینه ها، به عنوان انتخاب کف پوش تبدیل شده است.

 

موزاییک سنگ مصنوعی طرح مالون ابعاد 40 در 60 سانتیمتر ضد خزه و شوره

برتری های سنگ مالون مصنوعی در مقابل سنگ طبیعی مالون چیست؟

این موزاییک ها در شرایط اصولی و مهندسی شده تولید می شوند و به علت ترکیب با سنگ طبیعی با  مواد صنعتی کیفیت بالایی دارند. به علاوه نرخ نفوذ باران و آب در آن کمتر از 3 درصد است. به همین دلیل در برابر رطوبت، باران، ایجاد جلبک و خزه مقاوم اند.این موزاییک ها به علت ساختار شیمیایی، مقاومت بالایی در برابر فشار، آب و رطوبت، تغییرات آب و هوایی، نوسانات حرارتی و شرایط آب و هوایی سرد و گرم دارند. علاوه بر این تابش مستقیم نور خورشید باعث تغییر رنگ موزاییک های پلیمری نمی شود و عبور اتومبیل و ماشین سنگین باعث ترک خوردگی آن نخواهد شد.

 

چرا از سنگ مالون مصنوعی استفاده کنم؟

استخراج سنگ طبیعی مالون کار سختی است و یک سنگ طبیعی هزاران سال طول می کشد تا به وجود آید و قیمت آن هم بسیار بالا است. علاوه بر این، با گسترش جمعیت و تمایل انسان به ساخت بنا و ساختمان سازی سنگ های طبیعی دیگر جوابگوی نیاز بشر در سطح گسترده نیست. ولی جایگزین امروزه آن که موزاییک پلیمری مالون است. قابلیت برش راحت، نصب آسان تر و قیمت مقرون به صرفه دارد و به نسبت سنگ طبیعی دارای وزن سبک تری است که باعث سرعت بخشیدن و آسان تر شدن کار در صنایع ساختمانی می شود. به علاوه، از استخراج بی رویه سنگ ها و فرسایش طبیعت جلوگیری می کند و به حفظ محیط طبیعی اطراف کمک می کند.سنگ های مصنوعی زیبایی قابل توجه ای بنا بر سلیقه شما به منزل و یا سایر محیط های مدنظرتان می بخشد زیرا تنوع رنگ و طرح آن گسترده است و انتخاب مناسبی برای  علاقه مندان سبک های مدرن و مینیمال است و محیط امنی را برایتان به وجود می آورد، زیرا سبک بودن سنگ های طبیعی باعث می شود در زمان وقوع خطراتی مانند زلزله تخریب و آسیب کمتری به نسبت سنگ های طبیعی داشته باشید.

 

نمونه کارهای موزاییک پلیمری طرح مالون با چمن مصنوعی

علت محبوبیت مالون سنگ مصنوعی در پروژه های ساختمانی چیست؟

نمای یک ساختمان زیبایی و اصالت آن سازه را نشان می دهد و نشان گر ذوق هنری معمار ساختمان، نیز هست و باعث تمایز بنا و ساختمان شما به نسبت سایر ساختمان ها می شود. با وجود کاربرد بالای سنگ مصنوعی می توان از آن در هر نقطه از ساختمان، اعم از نما سازی ساختمان تا حیاط سازی و حتی در معماری داخلی ساختمان  استفاده کرد به علت کیفیت بالا، زیبایی خاص و قیمت مقرون به صرفه، انتخاب هوشمندانه ای است و با وجود، طرح ها و رنگ های متنوع، در نتیجه می توان آن ها را متناسب با رنگ دکوراسیون داخلی استفاده کرد و هر سلیقه ای را پوشش می دهد در صورتی که سنگ های طبیعی این تنوع بالا را ندارند و ممکن است از لحاظ ابعاد دچار مشکل شوید. دوام و ماندگاری بالای سنگ های مصنوعی باعث می شود که از انتخاب مجدد و هزینه های ناشی از آن جلوگیری کنید و علاوه بر کیفیت زیبایی ساختمان را برای همیشه حفظ کنید. این سنگ ها قابل شست و شو و ضد خزه و شوره نیز هستند. بنابر ساخت سنگ های مصنوعی در ابعاد مختلف شما بدون هیچ نگرانی می توانید آن را در ابعاد مختلف تهیه کنید و هیچ محدودیت از لحاظ ابعاد نخواهید داشت علاوه بر این سنگ های مصنوعی قابلیت تطبیق پذیری بالایی به نسبت سنگ های طبیعی دارند زیرا سنگ های طبیعی را نمی توان در بعضی مناطق  آب و هوایی بسیار سرد و یا بسیار سرد به کار برد ولی سنگ های مصنوعی قابلیت تطبیق پذیری با هر شرایط آب و هوایی را دارند زیرا هم در برابر سرما و هم در برابر گرما بسیار مقاوم اند. سنگ طبیعی ممکن است به علت نصب نادرست و شرایط جوی بعد گذشت مدت زمانی، از بدنه ساخمان جدا شود و یا باعث ایجاد ترک خوردگی، جلبک و خزه می شود. در حالی که سنگ های مصنوعی راحت تر برش می شوند و سبک تر هستند. سنگ های مصنوعی نسبت به جذب آب نفوذ ناپذیر هستند و کاملا مناسب مناطق آب و هوایی مرطوب و شرجی هستند.

 

کاربرد سنگ مالون در صنعت ساختمان سازی چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی و باتوجه به تولید سنگ های مصنوعی با کیفیت بالا ، سلیقه بشر از سبک معماری سنتی به سبک معماری مدرن تغییر کرده است .سنگ مالون به علت مقاومت و دوام بالا در پروژه های ساختمانی زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد عمده سنگ مالون در استفاده از نمای ساختمان و موارد تزیینی می باشد و نمای بیرونی ساختمان در معماری به همان اندازه که نمای داخلی ساختمان حائز اهمیت است مهم است و تاثیر قابل توجه ای در دیدگاه مخاطب می گذارد و نکته ی باارزش دیگر استفاده از متریال مرغوب در ساخت سازه است .این سنگ ها به علت تنوع و رنگ های گسترده هیچ گاه قدیمی نخواهند شد و همیشه در ذهن مخاطب نقش می بندند.از این سنگ ها به علت مقاومت در برابر فرسایش می توان، در هر نقطه ی مد نظر از ساختمان مانند نماسازی در فضاسازی سبز، مکان های تفریحی مثل رستوران و پارک ها به علاوه در نماسازی  فضای خارجی مثل مسیر های پیاده روی، سنگ فرش کف و پیاده رو، ساخت استخر و آبشار مصنوعی و حیاط سازی، نماسازی شهری مثل جدول سازی و ساخت نمای پل ها، دیوار چینی، سنگ فرش پله ها استفاده کرد که ترکیب این سنگ ها  همراه با چمن باعث زیبایی غیرقابل وصف به محیط  اطراف می شود. چون این سنگ ها بدون شکل خاصی و پازلی کنار هم قرار می گیرند می توان در هر نقطه ای از ساختمان از آن استفاده کرد و زیبایی بنا را چند برابر کرد. این سنگ ها به علت ظاهر طبیعی، در حفظ  فضای بیرونی و طبیعی کمک خواهد کرد و زیبایی زیادی به ساختمان و محیط اطراف می بخشند.اگر علاوه بر زیبایی کیفیت و قیمت مقرون به صرفه برایتان اهمیت دارد این سنگ بهترین انتخاب در استفاده از نماهای داخلی و خارجی است.

 

سوالات متداول


آیا نام علمی این موزاییک‌ها، موزاییک پلیمری است؟
بسیاری از مردم این موزاییک‌ها را با نام موزاییک پلیمری می‌شناسند اما در واقع نام علمی آن موزاییک سنگ مصنوعی است.


فرق موزاییک معمولی با موزاییک سنگ مصنوعی در چیست؟
موزاییک سنگ مصنوعی از ترکیب سنگ طبیعی با مواد صنعتی ساخته شده است و به همین خاطر ویژگی‌های کیفی آن قوی‌تر ظاهر می‌شود. برای مثال مقاومت در برابر شکنندگی، خزه، جلبک و تغییر رنگ از جمله‌ی این کیفیات است.


آیا این موزاییک‌ها با عبور اتومبیل دچار شکستگی نمی‌شوند؟
خیر. اگر به درستی نصب شوند، به هیچ عنوان دچار شکستگی نخواهند شد.


بهترین مدل‌های موزاییک سنگ مصنوعی کدام است؟
موزاییک ضربدری، مالون، چشمه و ناهید از جمله مدل‌های پرطرفدار است.


آیا این موزاییک‌ها دچار خزه، شوره یا فرسایش می‌شوند؟
خیر. این موزاییک‌ها دارای نرخ نفوذ آب کمتر از 3 درصد هستند و به همین خاطر به هیچ عنوان دچار خزه و شوره و فرسایش نخواهند شد.


آیا باران مداوم باعث رشد جلبک روی آن نخواهد شد؟
خیر. از این موزاییک می‌توان به راحتی در مناطق مرطوب و همواره بارانی استفاده کرد.


آیا برف و یخبندان باعث ترکیدن و شکستگی این موزاییک‌ها می‌شود؟
خیر. نفوذ بسیار کم آب به داخل این موزاییک‌ها، میزان شکنندگی را بسیار کاهش داده است و سرما و گرما باعث ایجاد انقباض و انبساط در آن نخواهد شد.


آیا شرکت سنگ مهندسی یاقوت محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند؟
بله. کلیه سفارش‌ها به سراسر ایران و حتی خارج از کشور ارسال می‌شود.


چگونه کاتالوگ محصولات شرکت سنگ مهندسی یاقوت را دریافت کنم؟
اگر تمایل دارید که کاتالوگ تمامی محصولات را در اختیار داشته باشید، کافی است که به پایین همین صفحه مراجعه کرده و از لینک قرمز رنگ، آن را دانلود کنید.

 

 

چه نوع موزاییک و کفپوشی توصیه می شود؟

کشور ایران بدلیل وسعت سرزمینی و همچنین تنوع کم نظیر آب و هوایی، میدان رقابت آسانی برای موزاییک ها نیست. در این بین و در سال های اخیر استفاده از موزاییک پلیمری یا همان سنگ مصنوعی (Artificial Stone) که استانداردهای جهانی از نظر عیار سیمان و نسبت آب به سیمان W/C و همچنین دوره مراقبت (Curing) کاملا رعایت شده باشد، بسیار مورد توجه و اقبال عمومی سازندگان پروژه های عمرانی قرار گرفته است. این محصولات بدلیل جذب آب بسیار پایین (کمتر از 3 درصد وزنی) و عدم رشد و نمو جلبک یا همان خزه سبز، در شهرهای با آب و هوای مرطوب، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. استفاده از رنگ های بی کیفیت و معدنی، تاثیر بسیار مخربی در مناطق سردسیر و در اثر یخ زدگی بروی موزاییک کف دارد. در این بین شرکت سنگ مهندسی یاقوت با توجه به نیاز بازار ایران، با استفاده از بهترین نوع مواد اولیه وارداتی محصولاتی با کیفیت و استاندارد تولید می نماید.

 

 

ویژگی های موزاییک طرح مالون 60x40 سانتی متر

- استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه

- استفاده از رنگ های اکسید آهن و بدون تغییر رنگ در گذر زمان

- عدم رشد و نمو جلبک سبز در مناطق مرطوب

- قیمت بسیار پایین تر از سایر کف پوش ها

- قابل اجرا در رنگبندی های بسیار متنوع

- بسیار مقاوم برای رفت و آمد اتومبیل بروی آن

 

شرکت سنگ مهندسی یاقوت، پیشرو در تولید انواع محصولات با کیفیت سنگ مهندسی و مصنوعی در کشور می باشد. به اجرای هزاران پروژه چشم نواز در کشور عزیزمان افتخار میکنیم و مفتخریم که این محصولات با توان صادراتی بالا، در نمایشگاه های خارجی با اقبال بینظیر بازدیدکنندگان خارجی روبرو گشته و دارای تجربه اجرای چندین پروژه موفق در سایر کشورها نیز می باشیم.


دریافت کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به صفحه اصلی سایت مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

 

مشخصات فنی موزاییک سنگ مصنوعی طرح مالون 60x40 سانتیمتر

مشخصات
مشخصات فنی محصول، ابعاد و ویژگی ها
نام محصول موزاییک طرح مالون سنگ مصنوعی 60x40 سانتیمتر
کد محصول MO-16
جنس سنگ مصنوعی
تنوع رنگ دارد
ابعاد (cm) 60x40 سانتیمتر
تعداد در یک متر 4.17 عدد
وزن هر عدد (kg) 10 کیلوگرم
ضد خزه، ضد ترک می باشد
نفوذ آب کمتر از 3 درصد
مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد
وضعیت تولید فعال

شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×