سنگ پلاک نمای ساختمان 100x40 سانتیمتر

موجود
سنگ پلاک نمای ساختمان 100x40 سانتیمتر
سایر محصولات مرتبط با این محصول

هنگامی که فرایند ساختمان‌سازی به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود، محصولاتی مانند سنگ پلاک مورد توجه قرار می‌گیرند. پوشش دیوارهای خارجی که از آن تحت عنوان نمای ساختمان یاد می‌شود، در یک سازه روح می‌دمد. همچنین این محصول منجر به ایجاد یک لایه حفاظتی خواهد شد. شاید در گذشته توجه چندانی به ظاهر ساختمان نمی‌شد اما طی سال‌های گذشته این توجه به شیوه‌ای نمایی افزایش یافته. به همین خاطر محصولات این حیطه بسیار گسترده شده و در کیفیت‌ها و انواع متفاوتی تولید می‌شوند.

سنگ پلاک چیست؟

سنگ پلاک، پرطرفدارترین و پراستفاده ترین نوع تزئین نمای ساختمان های امروزی می باشد. انواع مختلف سنگ که مشخصاتی نظیر سطح صاف و صیقلی، ابعاد نسبتا بزرگ، ضخامت مناسب، مقاومت در شرایط جوی و محیطی و زیبایی ظاهری داشته باشند اطلاق می گردد. این سنگ به صورت عمده در نمای ساختمان و همچنین تزئینات داخلی نما و همینطور در محوطه سازی، استفاده بسیار زیادی دارد. تاریخچه استفاده از این نوع سنگ ها به بیش از 100 سال پیش برمیگردد. سهولت استفاده، انطباق با محیط اطراف، زیبایی بینظیر و منطبق ساختن ساختمان با فضای پیرامونی از علل مهم استفاده از این سنگ ساختمانی از گذشته تا به امروز بوده است. امروزه استفاده از این محصول در ساختمان های طبقاتی و ویلایی، اجتناب ناپذیر است. چراکه جدای از قیمت بسیار مناسب و زیبایی کم نظیر، در مقایسه با نماهای دیگر از جمله سیمان، مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط نامساعد جوی از خود نشان می دهد.

 

 

سنگ پلاک تولید شده در شرکت سنگ مهندسی یاقوت چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت سنگ مهندسی یاقوت با تجربه بیش از 10 سال در تولید سنگ های نوین نمای خارج و داخل ساختمان، موفق به تولید جدیدترین نوع سنگ پلاک با ابعاد استاندارد و ضخامت بسیار عالی مناسب برای استفاده در نمای ساختمان های امروزی گشته است. تمامی این پلاک ها دارای چندین اسکوپ گالوانیزه در پشت هر اسلب بوده و این یک مزیت بسیار عالی در هنگام نصب و ایمنی فوق العاده عالی برای پایداری نما در آینده می باشد. این سنگ ترکیبی از سنگ طبیعی و مواد صنعتی بوده و با طرح اختلاط بسیار خاصی تهیه می گردد. عدم رشد خزه روی آن، نداشتن رگه و خلل و فرج روی سطح محصول، رنگ یکدست، شوره نزدن و مقاومت تا دمای منفی 33 درجه و مثبت 300 درجه، از مزایای این سنگ نما می باشد. این سنگ در ابعاد 100 در 40 سانت تولید میگردد و کاملا قابل برش در ابعاد کوچکتر است.

 

دریافت کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به صفحه اصلی سایت مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

 

مدل های سنگ پلاک ساختمانی + عکس

 

مهمترین مزیت این سنگ پلاک نمای ساختمان چیست؟

شاید از همه مهمتر، نسوز بودن و مقاومت ساختمان های با نمای سنگی در زمان آتش سوزی باشد. سنگ پلاک تولید شده در سنگ مهندسی یاقوت، سازگار با محیط زیست بوده زیرا جرم حرارتی و عایق طبیعی را فراهم می‌کند که به هزینه‌های انرژی کمک شایانی می‌کند. یک توده حرارتی بزرگ در بخش عایق بندی شده در یک خانه می‌تواند نوسانات دمای روزانه را کنترل کند. وقتی دمای محیط بالاتر از جرم باشد، جرم حرارتی انرژی گرمایی را جذب می‌کند و هنگامی که محیط داخل سرد است انرژی گرمایی را پَس می‌دهد. همچنین یک سنگ نمای خوب، به جهت داشتن اسکوپ و گیره، به هیچ عنوان در طوفان و انبساط و انقباض های حرارتی و برودتی، از دیواره پشت خود جدا نشده و باعث بروز خطرات جدی ناشی از سنگ بروی افراد نمی گردد.

تمامی سنگ های پلاک تولید شده در مجموعه سنگ مهندسی یاقوت، دارای چندین اسکوپ فلزی در پشت محصول بوده که در بدنه آن محکم شده اند. بعدا و در زمان نصب، استادکار سنگ کار دیگر بهانه ای برای ناپایدار بودن سنگ ها نخواهد داشت و کارفرما از عدم سقوط سنگ روی افراد آسوده خاطر خواهد بود.

 

روش نصب سنگ پلاک + عکس

 

ویژگی های یک سنگ نما باکیفیت کدام است؟

 • داشتن کمترین رگه و خل و فرج روی سطوح محصول
 • رنگبندی یکدست و عدم چندگانه بودن رنگ سنگ ها
 • ابعاد مناسب و یکدست برای استفاده در نما
 •  سطح صاف، بدون سوراخ و خوردگی ظاهری
 • قابلیت نصب اسکوپ جهت نصب ایمن
 • عدم رشد خزه و جلبک روی سنگ
 •  نداشتن رگه روی سطح محصول و خوردگی بعدی
 •  ضخامت استاندارد و نشکن
 •  مقاومت در سرما و گرما و داشتن سیکل یخبندان استاندارد
 •  مقاومت بالا در برابر لب پر نشدن در هنگام برش
 • ترد نبودن، شکننده نبودن و مقاومت در برابر ضربات خارجی

 

دریافت کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به پایین همین صفحه مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

 

مدل های نمای رومی کلاسیک سنگی ویلا + عکس

 

مصارف سنگ پلاک 40 در 100 سانتیمتر

استفاده بعنوان سنگ نمای ساختمان: همانگونه که قبلا گفته شد، مهمترین مصرف این سنگ پلاک استاندارد، بعنوان نمای ساختمان می باشد. از این سنگ میتوان هم در ساختمان های طبقاتی و هم در سازه های ویلایی بعنوان سنگ نما در ترکیب با سایر ابزارهای سنگی نما استفاده نمود. گفتنیست، از این پلاک در رنگ بندی های زیبا میتوان در نمای مدرن و کلاسیک بهره برد. خزه نزدن، شوره نزدن، سطح صاف و یکدست، بدون خلل و فرج و سوراخ سوراخ بودن، مقاومت بالا در سرما و گرما، داشتن اسکوپ در بدنه، رنگبندی یکدست و بدون رگه از مزایای این محصول می باشد.

 

استفاده بعنوان سنگ کف حیاط: از دیگر استفاده های این سنگ پلاک با ابعاد 100 در 40 سانتیمتر، بعنوان سنگ کف حیاط، داخل منزل و پشت بام می باشد. بدلیل مسلح بودن این سنگ پلاک با نوع خاصی از متریال و مواد اولیه خام، شکست این محصول به مانند سنگ های طبیعی خالص، ترد نبوده و کاملا نرم می باشد به گونه ای که بعد از ایجاد ترک روی آن، برعکس سنگ طبیعی خالص، به هیچ عنوان متلاشی نمی گردد.

 

استفاده بعنوان سنگ تزئینی نمای داخل و خارج ساختمان: قطر این محصول کمی بیشتر از سنگ های متداول بوده و این یک مزیت بینظیر برای استفاده از آن برای فرم دهی به هر صورت دلخواه می باشد. همانطور که گفته شد و از تصاویر نمونه کارهای این صفحه مشاهده می شود، تلفیق این سنگ با سایر ابزارهای سنگی تولید شده در شرکت سنگ مهندسی یاقوت، نمایی بینظیر، مجلل و مرقون به صرفه پدید می آید.

نصب سنگ پلاک چگونه است؟

رایج‌ترین روش برای نگه‌داشتن سنگ روی دیوار استفاده از ملات ماسه سیمان است. این ترکیب به خوبی با دیوار درگیر می‌شود اما به خوبی به سنگ پلاک نمی‌چسپد و همین مساله سبب خواهد شد تا با یک ضربه معمولی سنگ از دیوار جدا شود.
اما سنگ پلاکی که در این صفحه شاهد آن هستید، دارای چنگک اسکوپ است. چنگک اسکوپ مشابه قلابی است که به دو طرف سنگ متصل شده. بعد از نصب، یک سر این چنگک به دیوار و سر دیگر آن به خود سنگ متصل است و باز هم از ملات ماسه سیمان برای پر کردن فاصله‌ی بین سنگ و دیوار استفاده می‌شود. به این ترتیب اتصال با قدرت هر چه تمام‌تر برقرار گردیده و از کنده شدن یا سقوط سنگ پلاک جلوگیری به عمل می‌آید.

 

دریافت کاتالوگ محصولات

برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به پایین همین صفحه مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

 

قیمت سنگ پلاک ساختمان + عکس

 

سوالات متداولی که ممکن است برای شما ایجاد شود؟

- آیا این سنگ خزه یا شوره میزند؟

خیر. این محصول بدلیل طرح اختلاط خاصی که دارد، به هیچ عنوان خزه نزده و امکان بروز شوره در این سنگ بدلیل عدم استفاده از سنگ های آهکی، صفر می باشد.

- زیر باد و باران مشکلی برای این سنگ پیش می آید؟

به هیچ عنوان. این محصول برای استفاده در نمای بیرون ساختمان و در هر شرایط آب و هوایی ساخته شده است و بدلیل اینکه در سطح بیرونی خود دارای خلل و فرج و رگه نمی باشد، هیچ مشکلی در آینده در اثر رطوبت برای آن بوجود نخواهد آمد.

- ابعاد این سنگ چقدر است و آیا میتوان از این اندازه در نما استفاده کرد؟

ابعاد این سنگ 40 سانت عرض و 100 سانت طول می باشد و به تجربه استادکاران و معماران، بهترین ابعاد از نظر جابجایی، نصب و نگه داری روی نما می باشد.

- برای نصب این سنگ نیاز به اسکوپ و گیره می باشد؟

از مزایای این محصول، داشتن چندین اسکوپ فلزی گالوانیزه در پشت محصول و کاشته شده در جان سنگ می باشد این بدین معناست که تک تک سنگ های نمای ساختمان شما به بدنه ساختمان، گیردار شده و هرگز جدا نمی شود.

- قیمت این سنگ در مقایسه با سنگ های متداول چقدر فرق میکند؟

قیمت باورنکردنی این محصول را باید مقایسه کنید. 70 درصد ارزان تر از سنگ های بازار می باشد و به این دلیل است که شما مستقیما از کارخانه خرید میکنید ولی با کیفیتی باورنکردنی.

 

سنگ پلاک پلیمری + تصاویر نمونه کار

 

شرکت سنگ مهندسی یاقوت، پیشرو در تولید انواع محصولات با کیفیت سنگ مهندسی و مصنوعی در کشور می باشد. به اجرای هزاران پروژه چشم نواز در کشور عزیزمان افتخار میکنیم و مفتخریم که این محصولات با توان صادراتی بالا، در نمایشگاه های خارجی با اقبال بینظیر بازدیدکنندگان خارجی روبرو گشته و دارای تجربه اجرای چندین پروژه موفق در سایر کشورها نیز می باشیم.

 

دریافت کاتالوگ محصولات

اگر قصد تکمیل نمای ساختمان خود را دارید می‌توانید برای دریافت کاتالوگ محصولات شرکت، به پایین همین صفحه مراجعه یا از طریق راه های ارتباطی زیر، با پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

 

شماره تماس برای مشاوره رایگان: 09112979230

پیج اینستاگرام: instagram.com/yaghootstone

کانال تلگرام:t.me/yaghootstone

مشخصات فنی سنگ پلاک نمای ساختمان 100x40 سانتیمتر

مشخصات
مشخصات فنی محصول، ابعاد و ویژگی ها
نام محصول سنگ پلاک 100x40
جنس سنگ مهندسی
تنوع رنگ دارد
ابعاد (cm) 40*100
ضد خزه، ضد ترک می باشد
دارای اسکوپ می باشد
مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد
نفوذ آب کمتر از 3 درصد
وضعیت تولید فعال

شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×