فروش نرده سنگی به قیمت کارخانه به سراسر کشور

متن کامل

شرکت سنگ مهندسی یاقوت به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در تولید محصولات مربوط به ساختمان، اقدام به تولید انواع نرده سنگی در طرح‌های گوناگون، اندازه‌های متفاوت و بازه‌های قیمتی گسترده می‌نماید. همچنین این محصولات به صورت عمده و جزئی در سریع‌ترین زمان ممکن به سراسر کشور ارسال می‌گردد.
نرده‌های سنگی تولیدی در این مجموعه از سنگ مهندسی ساخته شده که با انواع گوناگون آب و هوا در استان‌های مختلف کشور سازگاری دارد و دچار فرسایش، شکستگی، خزه، شوره و تغییر رنگ نخواهد شد.


این نرده‌ها در رنگ‌های مختلف اکسید آهن تولید شده که مقاومت بالایی در برابر انواع تغییرات ناشی از عوامل محیطی مانند کدر شدن دارند. رنگ‌های مختلف نرده‌ها باعث می‌شود تا امکان هماهنگ کردن آن‌ها با نمای ساختمان و سایر عناصر اصلی سازه وجود داشته باشد.


از آنجایی که بخش قابل توجهی از نرده‌های سنگی در فضای خارج از ساختمان قرار می‌گیرند، در نتیجه بایستی با انواع مختلفی از آب‌وهوا سازگار باشند و این قابلیت در نرده‌های تولیدی شرکت سنگ مهندسی یاقوت فراهم شده است؛ به این دلیل که در ساخت آن‌ها از مواد پلیمری مخصوص به همراه طرح اختلاط خاص استفاده شده.  

 

ارسال نرده سنگی باکیفیت به سراسر کشور


ارسال نرده‌های سنگی در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از تولید به تمامی نقاط کشور ارسال و تحویل به صورت 100%  سالم و بدون هیچ گونه زدگی و ضایعات صورت می‌پذیرد.

 

23 شهریور 1401
تعداد بازدید: 1515

نظرات


شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×