صادرات موزاییک به کردستان عراق

متن کامل

با توجه به رایزنی ها و عقد قراردادهای منعقد شده با شعبات و نمایندگی های فعال در کردستان عراق، ارسال اولین محموله موزاییک های تولید شده در شرکت سنگ مهندسی یاقوت انجام و توسط مشتری طرف عراقی تحویل گرفته شد. این محصولات با توجه به رعایت تمامی استانداردها و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه، دارای بهترین مقاومت در شرایط مختلف جوی می باشند.

 

صادرات موزاییک سنگی مصنوعی به عراق توسط شرکت سنگ مهندسی یاقوت

 

 

بر این باوریم با توجه به ظرفیت های موجود در کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس و توانمندی ها و قابلیت های مجموعه سنگ مهندسی یاقوت، میتوان با پشتکار و رعایت استانداردهای رقابتی در تولید سنگ های مصنوعی، ورود به بازارهای آسیایی و حتی اروپایی را راهی برای جبران رکود اقتصاد داخلی برشمرد. از این رو شرکت سنگ مهندسی یاقوت با اعطای نمایندگی ها و شاخه های فروش خود در این کشورها و حتی افتتاح نمایشگاه های دائمی سنگ، گامی موثر در شناساندن این صنعت نو ظهور برداشته است.

شرکت در معتبرترین نمایشگاه های محصولات نوین ساختمانی، ورود موثرتر به بازارهای خارجی و ایجاد تنوع بخشی پایدار در کنار افزایش روز افزون "کیفیت" محصولات در شرکت سنگ مهندسی یاقوت، از جمله اهداف مهم این مجموعه از ابتدای سال 1399 بوده است.

 

صادرات موزاییک سنگی مصنوعی به عراق توسط شرکت سنگ مهندسی یاقوت

 

20 آبان 1399
تعداد بازدید: 4344

نظرات


شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×