ارسال محموله نرده سنگی، موزاییک و نمای ساختمان به عراق

متن کامل

با عنایت و لطف پروردگار، بار دیگر شرکت سنگ مهندسی یاقوت موفق به صادرات محصول خود به کشور عراق شد. طی رایزنی‌های انجام شده با نمایندگی‌های شرکت در عراق، محموله‌ای شامل نرده سنگی، باکس روی نرده‌ی سنگی، موزاییک و محصولات نمای ساختمان با بسته‌بندی ایمن و استاندارد و با استفاده از تریلی و از طریق مرز باشماق مریوان به کردستان عراق صادر گردید.

 

 

صادرات موزاییک سنگی مصنوعی به عراق توسط شرکت سنگ مهندسی یاقوت

 

«شرکت سنگ مهندسی یاقوت» معتقد است که با استفاده از پتانسیل‌های طبیعی کشور و به مدد پیروی از بروزترین تکنولوژی‌ها به همراه مدیریت صحیح، پشتکار و رعایت استانداردهای جهانی این قابلیت را دارد که محصولات خودرا به صورت گسترده نه تنها به کشورهای حوزه‌ی خلیج‌ فارس و همسایه، بلکه به کشورهای آسیای دور و حتی اروپا نیز صادر کند.

 

صادرات موزاییک سنگی مصنوعی به عراق توسط شرکت سنگ مهندسی یاقوت


این شرکت، اعطای نمایندگی و شعب فروش خود به کشورهای گوناگون را راهی برای جبران رکود فعلی و شکوفایی هر‌ چه بیشتر اقتصاد کشور می‌داند.

 

25 مرداد 1401
تعداد بازدید: 2434

نظرات


شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت، در سال 1392 با رویکرد ارائه خدمت و تولید مصالح نوین نمای ساختمان با قیمت تمام شده پایین تر در مقایسه با سنگ های طبیعی و کیفیت به مراتب بالاتر و با هدف پوشش نیاز مهندسان و معماران ایرانی و همچنین حفظ منابع ارزشمند طبیعی با پشتوانه علمی تاسیس و به اخذ پروانه تولید نائل آمد. این واحد در ادامه فعالیت خود با استفاده از کادر فنی متخصص و باتجربه در زمینه تولید مصالح نوین نمای ساختمان، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک و نیز افزایش تولید چند برابری گردید. توسعه و ارتقاء هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریت های بازرگانی، تولید، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این واحد تولیدی می افزاید.

پایداری رقابت پذیری هر صنعت به کیفیت، سرعت، انعطاف پذیری، قیمت و در مجموع به قابلیت ارزش آفرینی آن برای تمامی ذینفعان بستگی دارد. شرکت سنگ مهندسی و دکوراتیو یاقوت بر این باور است که تحقق اهداف فوق با توکل به خدای سبحان از طریق بهبود مداوم و مشارکت نیروی انسانی کارآمد، در محیط کاری مناسب و توام با انضباط سازمانی قابل دستیابی خواهد بود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×